کرم پودر سفید کننده تیوپی دوسه Doucce عمده (استثنایی)

محصول جدید

لازمه یک آرایش بی نقص داشتن پوستی صاف و بدون لک و جای جوش است که یک کرم پودر باکیفیت و پوشش‌دهی بالا می‌توان این امکان را برای شما فراهم کند که تمام نواقص پوستی شما را پوشش داده و پوستی صاف و یکدست را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برند دوسه جزء پرطرفدارترین برندهای محصولات آرایشی محسوب می‌شود که باکیفیت بالای محصولات خود توانسته محبوبیت زیادی کسب نماید.

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

125,000 ریال بدون مالیات.

حداقل تعداد سفارش خرید برای این محصول 3

اطلاعات بیشتر

لازمه یک آرایش بی نقص داشتن پوستی صاف و بدون لک و جای جوش است که یک کرم پودر باکیفیت و پوشش‌دهی بالا می‌توان این امکان را برای شما فراهم کند که تمام نواقص پوستی شما را پوشش داده و پوستی صاف و یکدست را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برند دوسه جزء پرطرفدارترین برندهای محصولات آرایشی محسوب می‌شود که باکیفیت بالای محصولات خود توانسته محبوبیت زیادی کسب نماید. انواع محصولات آرایشی این برند معتبر و پرفروش را می‌توانید در فروشگاه  با قیمت مناسب سفارش دهید.

کرم پودر سفید کننده تیوپی دوسه

کرم پودر سفید کننده تیوپی دوسه Doucce با دو رنگ بسیار کاربردی دارای پوشش‌دهی و کاور عالی می‌باشد که با روشن سازی بی‌نظیر پوست یک زیرسازی فوق العاده را برای آرایش شما فراهم خواهد کرد. توسط این کرم پودر می‌توان تمام لک‌ها، جای جوش و سایر نواقص پوستی را پوشش داد و این محصول به دلیل داشتن بافتی سبک برای استفاده روزانه بسیار مفید می‌باشد.

قیمت عمده کرم پودر سفید کننده تیوپی دوسه Doucce

انواع لوازم آرایش برند دوسه با کیفیت عالی را می‌توانید در فروشگاه  سفارش دهید. کرم پودر سفید کننده دوسه با قدرت روشن سازی پوست و کاور عالی در فروشگاه پیراکده با قیمت مناسب قابل سفارش می‌باشد.

قیمت استثنایی:9/000 تومان

تاریخ به روز رسانی:1399/06/07