آمینو 6300 سوپر ریور نمایش بزرگتر

آمینو 7200سوپر ریور

محصول جدید

محصول خاص تولید شده برای ورزشکاران حرفه ای

هر قرص این محصول حاوی 1800 میلی گرم پروتئین ایزوله گوشت گاویهیدرولیز شده میباشد، که یک محصول کامل از آمینو اسید های با غلظت بالا میباشد، درست به اندازه دیگر مواد حیاتی و مغذی .

جزییات بیشتر

7 قلم

1,750,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

محصول خاص تولید شده برای ورزشکاران حرفه ای

هر قرص این محصول حاوی 1800 میلی گرم پروتئین ایزوله گوشت گاویهیدرولیز شده میباشد، که یک محصول کامل از آمینو اسید های با غلظت بالا میباشد، درست به اندازه دیگر مواد حیاتی و مغذی .

آمینو اسید گاوی، که از پروتئین ایزوله گاوی هیدرولیز شده به دست آمده است، برای هضحم بسیار اسان میباشد، که تولیدات کولاژن ها را افزایش میدهد، و از فرآیند آنابولیک نیز حمایت میکند. این اسید ها کلسترول لاکتوز و بدون چربی هستند و برای افزایش حجم گیری عضلات با هم همکاری میکنند. آمینو 7200 در قرص هایی با طعم قابل جویدن و خوشمزه پرتغال آماده شده است، که مشابه با آمینو 6300 W.M.B میباشد. این یک محصول خاص در بازار میباشد، و بر خلاف دیگر تولیدات آمینو اسید گاوی که با طعم و یا بوی نامطبوعی همراه است، این محصول بسیار لذت بخش و شیرین است. بعد از یک بار امتحان کردن ، شما عاشق این محصول خواهید شد.

بهترین نوع گوشت گاوی

7200 میلی گرمآمینو گاوی

از بازسازی حمایت میکنند

بدون شکست عضلانی

دستوراتی برای استفاده محصول:

به عنوان یک مکمل غذایی، روزانه 4 قرص رابین وعده ها مصرف کنید . 4 قرص نیز 45 دقیقه قبل از تمرین و یا بعد از تمرین میل نمایید.

اخطار:

مکمل های غذایی نباید جایگزین وعده های سالم روزمره و یا رژیم های غذایی شوند. شما نباید بیشتر از دز تعیین شده مصرف ننمایید. به دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. با مربی خود قبل از استفاده مشورت کنید. مصرف بی رویه منجر به تاثیرات ملین میشود.

اطلاعات آلرژی زا

ساخته شده در GMP با استفاده از شیر ، سویا، تخم مرغ و بادام زمینی

شرایط نگهداری:

این محصول را بین دماهای نزدیک به 5-30 درجه سانتی گراد ( 41-86 درجه فارنهایت) نگهداری کنید. به دور از تابش مستقیم نور، گرما و یا رطوبت نگهداری کنید. بعد از باز کردن محصول نباید آن را بیشتر از 6 ماه نگهداری کنید.

محتویات :

پروتئین ایزوله گاوی هیدورلیز شده ( 1000میلی گرم/ قرص)، حجیم کننده ها ( میکرو کریستالینسلولز) شیرین کننده ( سوربیتول) ضد دلمه ( منیزیم استرات، تالک ، تری کلسیم فسفات) رایحه پرتغال و نارنگی( طبیعی و مصنوعی) ، رنگ( زرد آفتابی FCF*) .

زرد آفتابی FCF*: ممکن است که شما تاثیراتی سو در رفتار و توجه کودکان داشته باشد.

طعم
پرتغال

اندازه بسته

320 قرص

میزان مصرف :

4 قرص

مقدار روزانه :

2 وعده مصرف ، 8 قرص

جدول

*RI: میزان مصرف برای یک فرد بالغ ( 8400 کیلوژول / 2000 کیلوکالری است)

100درصد گلوتامین

پودر عضله ساز

بازیابی آرام بهبودی

گلوتامینن به عنوانی یکی از فراوان ترین آمینو اسید ها شناخته شده است. این اسید شامل سنتز های پروتئینی است که نقشی مهم را در آب رسانی به سلولهای عضلانی بازی میکند. با داشتن چنین مزیت بزرگی آمینو اسید ها در بدن، میتوانند به عملکرد عضلانی کمک کنند. این محصول برای سنتز پروتئین( رشد عضله ) کمک میکند، ضد پروتئولیک ( جلوگیری از شکست بافت های عضلانی ) میکند و هرمون های رشد را متعادل میکند. گلوتامین میتواند برای ورشکارانی مفید باشد که 100 درصد گلوتامین خالص را برای داشتن، سرعت، قدرت و مقاومت نیاز داند و میتواند برای رقابت کردن در ورزشها و ورزشهای تیمی ، بدن سازها و حتی افرادی که وزن کم می کنند و ورزشکاران حرفه ای نیز مناسب باشد.

رشد پویای عضلانی

5 گرم

گلوتامین

60 وعده مصرف

دستور مصرف :

یک قاشق ( تقریبا 5 گرم ) را سه بار در روز به همراه آب و یا آبمیوه مصرف کنید. نباید بیشتر از دز توصیه شده مصرف نمود. همیشه با مربی خود قبل از استفاده از هر مکملی مشورت کنید.

نباید از مقدار توصیه شده روزانه بیشتر استفاده کنید. تنها بر اساس دستورات عمل کنید.

محتویات ممکن است بعد از باربری ته نشین شوند. رطوبت و نم میتواند موجب فشردگی و تغیر رنگ شود. در جای خنک و خشک نگهداری کنید. بعد از تاریخ انقضا دور ریخته شود.

نکته:

لطفا این محصول را با دیگر محصولات مکمل رژیمی، داروها و غذاهایی که محرک در خود دارند مصرف ننمایید.

اخطار:

این محصول تنها باید به وسیله افراد بالای 18 سال سالم و یا بزرگتر مصرف شود. با مربی خود قبل از خرید این محصول مشورت کنید، اگر حامله ، تحت درمان، و یا مصرف دارو هستید ، اگر کمتر از 18 سال دارید یا شرایط نامناسب پزشکی دارید از مصرف این محصول دوری کنید. این محصول را 2 هفته قبل از عمل جراحی مصرف نکنید. نباید از این محصول در زمان حاملگی ، بیماری و یا کم آبی مصرف نمود، در این صورت مصرف این محصول را قطع کرده و با مربی و یا مراقب سلامتی خود در صورتی که هر گونه تاثیر سویی از محصول مشاهده کردید مشورت کنید. نباید بیشتر از میزان وعده ها مصرف کنید. نباید اگر درب ایمنی آن باز شده و یا گم شده است مصرف نمایید.

این عبارات از سوی سازمان غذا و دارو ارزیابی شده است. این محصول نمیتواند برای تشخیص درمان و یا پیشگیری از بیماری استفاده شود.

تولید شده در سازمان GMP با استفاده از شیر، سویا، تخم مرغ و بادام زمینی

به دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

اندازه ها
300 گرم

مقدار مصرف

1 قاشق ( 5 گرم )

حقایق تغذیه ای

در هر 100 گرم

در هر وعده

%RI*/
وعده

مقدار روزانه

%RI/
مقدار روزانه

انرژی

1496 kJ / 353 kcal

134 kJ / 31 kcal

2%

272 kJ / 64 kcal

3%

چربی

0,8 g

<0,5 g

0%

<0,5 g

0%

نسبت به اشباع کننده

0,4 g

<0,5 g

0%

<0,5 g

0%

کربوهیدرات

9,8 g

0,9 g

0%

1,7 g

1%

نسبت به شکر

0,8 g

<0,5 g

0%

<0,5 g

0%

پروتئین

77 g

6,8 g

14%

14 g

27%

نمک

1 g

0,1 g

1%

<0,5 g

0%