کراتین منوهیدرات سوپر نمایش بزرگتر

کراتین منوهیدرات سوپر

محصول جدید

کراتین مونوهیدرات به عنوان یک ترکیب طبیعی است که در بدن انسان یافت شده است و در رژیم اولیه ما از گوشت و غذا یافت میشود

جزییات بیشتر

6 قلم

850,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

کراتین مونوهیدرات به عنوان یک ترکیب طبیعی است که در بدن انسان یافت شده است و در رژیم اولیه ما از گوشت و غذا یافت میشود

کراتین مونو هیدرات با جذب خوب و کاوش بالا برای افزایش قدرت عضلات ، و اندازه در طول فعالیت هایی با شدت بالا مناسب است. کراتین یک مکمل محبوب در میان تمام افراد فعال است، به این دلیل که توانایی دارد که به عنوان یک منبع انرژی عمل کند.، به خصوص در طول انجام فعالیت های فیزیکی سخت . در طول افزایش شدید و کوتاه مدت فعالیت ، بدن ادنوسین تریفوسفات ( atp) را به آدنوسین دیفوستات ( adp) و فسفات برای انرژی تبدیل می کند. کراتین به بدن کمک میکند که adp را به atp تبدیل کند، که مقدار بیشتری از atp را برای کسب انرژی فراهم میکند، که ممکن است برای مدت کوتاهی قدرت و توانایی را افزایش دهد. کراتین نیز میتواند برای استفاده های بعدی در سلول ذخیره شود، و "منبعی از انرژی " را تامین کند که مورد نیاز افراد فعال میباشد. کراتین در کبد تجزیه میشود و در عضلات بزرگتر ذخیره میشود، که شامل بافت های استخوانی و قلبی میباشد.

کراتین مونوهیدرات میانگیر

توان سوختی و انرژی پ

بیشینه کردن قدرت

دستورالعمل :

به عنوان یک مکمل رژیمی ، یک قاشق غذاخوری ( 5 گرم) را در آب میوه و یا هر مایع شیرین دیگر برای سه تا چهار وعده در روز مخلوط کرده و قبل و بعد از تمرین، برای هفت روز اول مصرف کنید. علاوه براین، برای عملکرد بهتر، روزی 1-3 بار مصرف کنید. بین هر کدام از دوز های مصرفی 3-4 چهار ساعت زمان بگذارید. برای مصرف بیشتر از 28 روز ، تنها روزی یک وعده مصرف کنید.

نباید از مقدار مجاز مصرف بیشتر استفاده کنید. تنها بر اساس دستور عمل کنید.

نکته :

لطفا این محصول را در ترکیب با دیگر مکمل ها، داروها و یا غذاهایی که محرک در خود دارند مصرف نکنید.

اخطار :

این محصول تنها به منظور استفاده افراد بالای 18 سال و یا بزرگتر ساخته شده است. با مربی خود قبل از خرید این محصول مشورت کنید. اگر حامله، تحت مراقبت هستید و یا دارو مصرف میکنید و یا زیر سن 18 سال میباشید نباید این محصول را مصرف کنید. قبل از عمل جراحی به مدت 2 هفته مصرف محصول را قطع کنید.

نباید این محصول را در زمان حاملگی، بیماری و یا ابتلا به خشکی مصرف کنید. استفاده را قطع کرده و با مشاور سلامت حرفه ای خود، در صورتی که هر گونه واکنشی بعد از مصرف داشتید، مشاوره کنید. از مقدار توصیفه شده بیشتر مصرف نکنید.

دور از دسترس کودکان نگهداشته شود.

این عبارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده اند. این محصول نباید به عنوان تشخیص، درمان و یا جلوگیری از بیماری مصرف شود.

اندازه

300گ

مقدار هر وعده

1 قاشق غذال خوری ( 5 گ)

حقایق تغذیه ای

در هر 100 گرم

 

نسبت به هر وعده

%RI*

انرژی

1300 kJ/300 kcal

 

65 kJ/15 kcal

1%

جربی

0 g

 

0 g

0%

نسبت به اشباع کننده ها

0 g

 

0 g

0%

کربوهیدرات

0 g

 

0 g

0%

نسبت به شکر

0 g

 

0 g

0%

فیبر

0 g

 

0 g

0%

Protein

0 g

 

0 g

0%

نمک

0 g

 

0 g

0%

Creatine monohydrate

100 g

 

5000 mg

Ƚ

نسبت به کراتین

87,92 g

 

4396 mg

Ƚ