اسید لینوئیک CLA 2000(superior14) نمایش بزرگتر

اسید لینوئیک CLA 2000(superior14)

محصول جدید

CLA ( اسید لینوئیک همبسته شده) 500 میلی لیتر، با داشتن کپسول های ژله ای مصرف آسانی دارد و با بالاترین استاندارد های موجود ساخته شده است که بهترین نتیجه را تضمین میکند.

جزییات بیشتر

9 قلم

950,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

دیگر محتویات ماده : سلولز میکرو کریستالی، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز ، منیزیم استرات، استرات اسید

مواد پوشش دهنده: هیدورکسی پروپیل متیل سلولز، اکسید آهن زد، اکسید آهن مشکی، پونچی 4R

CLA 2000

CLA ( اسید لینوئیک همبسته شده) 500 میلی لیتر، با داشتن کپسول های ژله ای مصرف آسانی دارد و با بالاترین استاندارد های موجود ساخته شده است که بهترین نتیجه را تضمین میکند.

CLA میتواند به صورت عمده ای در گوشت و تولیدات لبنی یافت شود، یا میتواند به صورت طبیعی از کاجیره به دست آید. CLA ما ساخته شده از منبع VEG 100 درصد طبیعی میباشد. CLA حمایت بسیاری خوبی از چربی سوزی و همزمان کمک به تقویت حجم عضلات و رسیدن به عضلاتی حجیم کرده است. این محصول یکی از پر طرفدار ترین و پر کاربردترین محصولات جهان است که به صورت عمده ای به عنوان مکمل چربی سوز شناخته میشود به این دلیل که CLA به دلیل داشتن محتویات پیچیده اسیدی چربی دار میتواند وزن بدنی نرمالی را به شما اعطا کند. این نوع خاص از اسید های چرب به کمینه کردن کالری و اشباع کردن چربی های ورودی کمک شایانی میکند.

به منظور رسیدن به کاهش وزن و جذب عضلات ، کاربران باید ورزش را چاشنی کار قرار دهند. برای داشتن بهترین نتیجه CLA باید در کنار یک رژیم سالم غذایی و تمرینات منظم مصرف شود.

دستور مصرف :

4 کپسول را به صورت روزانه و با مقدار کافی اب و یا دیگر مشروباتی که دوست دارید مصرف کنید.

اخطار :

دور از دسترس کودکان و نور خورشید نگهداری کنید. نباید از دز توصیه شده برای شروع فراتر روید. مکمل های غذایی نباید به عنوان جایگزین برای یک رژیم متعادل و متفاوت در نظر گرفته شود. در جای خشک و خنک نگهداری شود.

محتویات: 80 درصد CLA حاوی ترکیب روغن اسید چرب ، ژلاتین، گلیسرول، و اب مقطر میباشد.

اندازه

100 قرص ژله ای

مقدار مصرف

4 قرص