تریبولوس حرفه ای tribulus testo 2500 نمایش بزرگتر

تریبولوس حرفه ای tribulus testo 2500

محصول جدید

tribulus testo 2500

با تریبلوس تستو 2500 یک مرد واقعی باشید.. هیچ چیز قوی تر از شما نیست

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

1,100,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

tribulus testo 2500

با تریبلوس تستو 2500 یک مرد واقعی باشید.. هیچ چیز قوی تر از شما نیست

tribulus terristris گیاهی است که برای افزایش قدرت عضله و بهبود قدرت فیزیکی به کار میرود. این گیاه برای قرن ها در یونان باستان ، هند و آفریقا برای حمایت از باروری و جوان سازی بدن استفاده میشده است. همچنین این گیاه را به دلیل ویژگی های تقویت کننده جنسی آن میشناسند. مطالعات اخیر دانشمندان نشان داده است که ، اگرچه این ماده در اصل هیچ هرمونی در خود ندارد، اما tribulus به حمایت از تولید هرمون های سلامت و سلامت باز تولید جنسی مردانه کمک میکند. زمانی که این ماده هضم شد، پروتودیوسین موجود در تریبولوس تستو 2500 به دهیدرو پیاندروسترون(DHEA) تبدیل میشود، که یک ماده پیشگام از تستوسترون میباشد. سطح افزایش یافته DHEA در فرآیند جریان خون راندمان تمرینی و قدرت جنسی را افزایش میدهد. این محصول به ورزشکاران حرفه ای و آماتور که ورزش سنگین انجام میدهند پیشنهاد میشود.

عصاره تریبلوس تریستریس

تقویت کننده بسیار قوی تستوسترون

توان و شهوت جنسی

انرژی و نشاط

تریبلوس تستو 2500 به عنوان یک مکمل تقویت کننده تستوسترون در بدن است که شامل یک عصاره استاندارد از تریبلوس خالص در داخل بالاترین دوز موجود در بازار، به همراه حجمی از ساپونین در حدود 90درصد در یک کپسول میباشد.

مزایای تریبلوس تستو 2500 :

- جلسات تمرینی را افزایش میدهد

- باز تولید را تقویت میکند

- تقویت رشد عضله، قدرت ساخت و چربی سوزی بدن

ساپونین دیوس جنین (SAPONIN DIOSGENIN) و پرتو دیوسین ( PROTODIOSCIN) سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و ترشح هرمون جسم زرد تخم دان (LH) را افزایش میدهد، که در عوض به سنتز تستوسترون کمک شایانی میکند. در مردان، ساپونین موجود در تریبلوس تستو 2500 موجب افزیاش تستوسترون های آزاد میشود، که موجب تحریک رشد عضله و چربی سوزی میشود، میزان نطفه سازی ( قدرت) و قدرت بدن را افزایش میدهد و آنها را تقویت و هدایت میکند. با توجه به حقایق موجود ، تریبلوس تستو 2500 دارای بیش از 90 درصد ساپونین است که بیشترین میزان تستوسترون آزاد را در خود دارد.

در زنان، سیستم هرمونی با توجه بهه نسبت استروژن به تستوسترون در نظر گرفته میشود. بنابراین زنانی که از این محصول استفاده میکنند میتوانند از اندام زیبا- لاغر تری برخوردار باشند و لذت جنسی بیشتری نیز تجربه کنند.

رشد عضله تنها به کم یک منبع کافی و ثابت از آمینو اسید ها ممکن است . بنابراین باید پروتئینی سریع مانند PRO6 و یا SUPERIOR WHEY CORE ( به خصوص در صبح گاه و یا قبل و بعد از تمرین)، پروتئین های آرام، و اگر نیز لازم بود از دیگر مکمل هایی مانند AAKG شماره 4 یا NO REBIRTH برای دوری از افتادگی عضلات و حمایت از عملکرد صحیح تریبلوس تستو 2500 استفاده کرد.

دستور مصرف:

به عنوان یک مکمل غذایی، روزانه دو قرص را به صورت ناشتا مصرف کنید، بهتر است که این کار را در صبح و یا 30 دقیقه قبل از شروع فعالیت مصرف کنید. استفاده هدایتی در روز های تمرین توصیه میشود. نباید بیشتر از میزان دوز توصیه شده مصرف نمود. طبق دستور عمل کنید.

توصیه به ورزشکاران

با توجه به محدودیت های خاص سازمانهای حرفه ای و آماتور ورزشی(مانند ، WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL و غیره ) پیشنهاد میشود که قبل از مصرف این مکمل و یا هر مکمل دیگری با مربی خود مشورت کنید.

به دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری کنید.

نام کارخانه تولیدی را برای داشتن اطلاعات اضافی و جدول حقایق تغذیه ای ملاحظه کنید.

اطلاعات الرژی زا

ساخته شده در GMP با استفاده از شیر ، سویا، تخم مرغ و بادام زمینی

اندازه ، 120 قرص

مقدار مصرف

2 قرص در روز

حقایق تغذیه ای

  

نسبت به وعه ای با 2 قرص

 

Tribulus terrestri عصاره

  

3600 mg

 

 

دیگر محتویات: سلولوز میکرو کریستالی، هیدرواکسی پروپیل متیل سلولز، استریک اسید، منیزیم استرات .

مواد پوششی : هیدرواکسی پروپیل متیل سلولز، TiO2، پونچی 4R