گینر مس تک شرکت ماسل تک (MuscleTech Mass-Tech)

محصول جدید

مس تک بهترین مکمل کربوهیدرات شرکت ماسل تک هست که افزایش وزن تضمینی را به شما می دهد . فرمول منحصر به فرد گینر مس تک حاوی 10 گرم کراتین برای افزایش قدرت  و 13 گرم آمینو اسید شاخه ای برای ریکاوری و افزایش حجم می باشد .

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

225,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

گینر مس تک شرکت ماسل تک (MuscleTech Mass-Tech)

 

مس تک بهترین مکمل کربو پروتئین شرکت ماسل تک هست که افزایش وزن تضمینی را به شما می دهد . فرمول منحصر به فرد گینر مس تک حاوی 10 گرم کراتین برای افزایش قدرت  و 13 گرم آمینو اسید شاخه ای برای ریکاوری و افزایش حجم می باشد .

ویژگی های اصلی مس تک شرکت ماسل تک :

  • ساخت توده عصلانی و افزایش قدرت
  • سیستم مولتی - فاز  پروتئین
  • 80 گرم پروتئین
  • 1170 کالری
  • 7 گرم آمینو اسید لوسین
  • 13گرم  BCAA
  • 10 گرم کراتین
  • 5 گرم امگا 9

 

کالری بالا برای افزایش وزن عالی :

فرمول قدرتمند و جدید مس تک ، 1170 کالری در هر وعده به شما می دهد . این کالری از پروتئین با کیفت و کربوهیدرات زود هضم و چربی ها سالم بدست می آید .

 

پروتئین بیشتر در هر وعده نسبت به رقبا :

سیستم پروتئین چند مرحله ای ، 80 گرم پروتئین زود هضم و دیر هضم را در هر وعده به شما می دهد . این مقدار بالای پروتئین با ترکیبات مختلف در مدت زمان بیشتری از عضلات شما پشتیبانی می کند .

 

BCAA و ال- لوسین :

مس تک با داشتن 13 گرم آمینو اسید شاخه ای bcaa  و 7 گرم ال-لوسین به ریکاوری عضلات کمک کرده ، ذخایر گلیکوژن عضلات را حفظ می کند و تحلیل عضلانی را کاهش می دهد .

 

افزودن آمینه اسیدهای برای افزایش سنتر پروتئین و کمک به حجم :

فراتر از مواد تشکیل دهنده اصلی مس تک مقداری اسید آمینه  شامل : 3 گرم ال – آلانین ، 3 گرم گلیسین و 3 گرم تورین به آن اضافه شده است . ال – آلانین پس از لوسین دومین اسید آمینه برای سنتر پروتئین است . همچنین ال – آلانین به تبدیل گلوکز برای تولید انرژی کمک می کند . گلیسین یک آمینه اسید است که در شکل گیری بسیاری از ترکیبات بیولوژیکی بدن مثل پروتئین و کراتین نقش دارد . تورین نیز بعد از گلوتامین دومین اسید آمینه فراوان در بدن می باشد که به افزایش حجم کمک می کند .

 

افزایش قدرت سریع :

گینر ماسل تک حاوی 10 گرم کراتین است . این ماده به قدرت عضلات را افزایش می دهد .

 

کمک به پر کردن ذخایر گلیکوژن :

با داشتن 168 گرم کربوهیدارت ، سطح انسولین درون بدن افزایش میابد و باعث انتقال سریع کراتین به عضله جهت ترمیم ذخایر گلیکوژن می شود . با این کار بدن در حالت آنابولیک قرار گرفته و از کاتابولیک جلوگیری می کند .

 

حاوی ترکیبات امگا  9:

5 گرم چربی حاوی امگا 9 برای تامین کالری مورد نیاز جهت تولید انرژی