چربی سوز مایع کارنیتین کور ماسل فارم (Carnitine Core MusclePharm)

محصول جدید

چربی سوز مایع کارنیتین کور ماسل فارم: نه تنها به شما در سوزاندن چربی‌ ها کمک می‌کند بلکه به‌عنوان یک منبع انرژی عالی در بدن شما از طریق سوزاندن چربی‌ها و تبدیل آن‌ها به انرژی هم فعالیت می‌کند.

جزییات بیشتر

7 قلم

1,070,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

چربی سوز مایع کارنیتین کور ماسل فارم (Carnitine Core MusclePharm)

افزایش انرژی برای به دست آوردن عضله و کاهش وزن.

کارنیتین کور یک چربی سوز رایگان ساختار بدن است که با استفاده از آمینواسیدهای طبیعی از جمله ال کارنیتین ساختار بدن شما را چنان تغیر می‌دهد که بدن شما تبدیل به یک ماشین چربی سوزی می‌شود.

کارنیتین کور نه تنها به شما در سوزاندن چربی‌ ها کمک می‌کند بلکه به‌عنوان یک منبع انرژی عالی در بدن شما از طریق سوزاندن چربی‌ها و تبدیل آن‌ها به انرژی هم فعالیت می‌کند.

این محصول با داشتن ال کارنیتین و تمشک کتون وزن شما را مدیریت کرده و به تجزیه و تحلیل چربی های ذخیره شده پرداخته، تا به کمک سوزاندن اسیدهای چرب و اکسیداسیون چربی آن‌ها را تبدیل به انرژی کند.

ال کارنیتین یک اسیدآمینه طبیعی است که نقش حیاتی در سوخت و ساز چربی های بدن دارد . آن را می‌توان به عنوان کمک کننده‌ ارتقاء سطح سلامت و انرژی در بدن دانست که با آزاد سازی تری گلیسرید موجود در چربی‌های انباشته شده آن‌ها را تبدیل به انرژی کند.

ال کارنتین همچنین به افزایش قدرت و کاهش تولید اسید لاکتیک در عضلات بدن کمک می‌کند.

 

شرایط نگهداری :

        در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

طریقه مصرف :

قبل از مصرف خوب تکان دهید و به‌عنوان یک مکمل غذایی روزانه 1 یا 2/1 اونس را به‌همراه آب یا نوشیدنی مورد دلخواه خود مصرف نمائید.

برای مصرف بیشتر باید با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت شود. پس از باز کردن در یخچال نگهداری شود.