تریبولوس تریبو آپ فیتمکس نمایش بزرگتر

تریبولوس تریبو آپ فیتمکس

محصول جدید

مکمل تریبوآپ کمپانی فیتمکس یک مکمل ورزشی می باشد که از مواد با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است . تریبولوس تریبو آپ FitMax به دلیل به کار بردن میزان مناسب مواد باعث افزایش تستسترون آزاد و بازداشتن فاکتور هایی که این عمل را محدود می کنند می شود

جزییات بیشتر

7 قلم

800,000 ریال بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

مکمل تریبوآپ کمپانی فیتمکس یک مکمل ورزشی می باشد که از مواد با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است . تریبولوس تریبو آپ FitMax به دلیل به کار بردن میزان مناسب مواد باعث افزایش تستسترون آزاد و بازداشتن فاکتور هایی که این عمل را محدود می کنند می شود .

تریبو آپ کمپانی Fitmax شامل این مواد می باشد :

عصاره تریبولوس ترستریس ( ماده ای که از نظر بیولوژیکی فعال می باشد و اکثرا در ساپونین یافت می شود و مصرف آن باعث افزایش سطح تستسترون در بدن به مقدار زیادی می شود و تاثیرات زیادی بر روی فعالیت های قدرتی دارد . تریبو آپ کمپانی فیتمکس چالاکی و انرژی فراوان را برای بدن به همراه دارد . همچنین از دیگر ویژگی های پروهورمون تریبو Up فیتمکس ، افزایش پروسه آنابولیک می باشد به این معنا که عضله سازی بیشتری در بدن صورت خواهد گرفت Tribu آپ Fitmax استقامت و قدرت بدن را همزمان به میزان چشمگیری ارتقا می دهد و در تمرینات سرعتی قدرتی چالاکی قابل توجهی به بدن می دهد .
ماده دیگر به کار رفته در تریبو Up فیتمکس ، عصاره آونا ساتیوا می باشد که شامل عناصر بسیار ارزشمند می باشد و این عناصر با بلوکه کردن موادی که باعث محدودیت کار کردن تستسترون می شود ، سطح تستسترون را افزایش می دهند و سطح تستسترون بالا به صورت فعالانه ای بر روی بدن تاثیر خواهد گذاشت . این عصاره با موادی که به طور طبیعی تستسترون آزاد می کنند همکاری بسیار خوبی دارد . همچنین برای عملکرد بهتر Tribu up فیتمکس ، از ویتامین B6 در این محصول استفاده شده است که باعث جذب و ترکیب بهتر مواد به کار رفته در تریبو آپ می شود .

ویژگی های تریبو آپ کمپانی فیتمکس :

عضله سازی
افزایش سطح تستسترون
افزایش چالاکی

طریقه مصرف پروهورمون Tribu up فیتمکس :

روزی 2 کپسول بعد از صبحانه یا قبل از تمرین به همراه مقدار زیادی آب مصرف نمایید .

هشدار محصول :

دور از دسترس کودکان نگه دارید .
در جای خشک و خنک نگه دارید .
بیش از دوز مصرفی توصیه شده استفاده نکنید

شرکت تولید کننده : FitMax ایرلند
تعداد کپسول : 120  عدد

مورد استفاده برای : عضله سازی --- افزایش سطح تستسترون