آقایان با این کارها پولدار به نظر برسید
پوشاک آقایان

خیلی‌ها دوست دارند ثروتمند به نظر برسند حتی اگر واقعا این طور نباشد. البته ما همیشه توصیه می‌کنیم که خودتان باشید و بر اساس شخصیت و موقعیت خود لباس بپوشید اما اینکه جذاب و باکلاس به نظر برسید هیچ اشکالی ندارد بلکه پسندیده هم هست اما اگر با ظاهر سازی قصد فریب دیگران را داشته باشید با این کار به جایی نخواهید رسید. آقایان با این کارها پولدار به نظر برسید. 

در انتخاب ساعت مچی، عینک آفتابی و … دقت کنید

عینک آفتابی شیک با برند معروف، ساعت زیبا و نسبتا گرانقیمت و اکسسوری‎های دیگر مثل دستبند مردانه که ظاهری شیک داشته باشند هرچند ممکن است هزینه زیادی داشته باشند اما یک بار و برای همیشه هستند و باعث می‌شوند تیپ کلی شما جذاب‌تر و گران‌تر به نظر برسد. به خصوص ساعت در این میان اهمیت بیشتری دارد، حتما همیشه ساعت مخصوصا ساعت با بند فلزی به دست داشته باشید چون گرانتر به نظر می‌رسند.

آقایان با این کارها پولدار به نظر برسید

کت و شلوار

همیشه مردانی که کت و شلوار شیک و تمیز و خوش دوخت می‌پوشند پولدارتر از بقیه به نظر می‌رسند. حتما کت و شلواری با رنگ تیره و کاملا اندازه تن خود انتخاب کنید و یا سفارش دهید.

آقایان با این کارها پولدار به نظر برسید

دستمال گردن و پوشت

استفاده از اکسسوری‌های تجملی مثل دستمال گردن یا پوشت می‌تواند سطح تیپ شما را بالاتر ببرد و شما را جذاب‌تر و شیک‌تر نشان دهد.

آقایان با این کارها پولدار به نظر برسید

کفش‌های تمیز و زیبا

کفش‌ها نقشی اساسی در استایل شما دارند. حتما بهترین کفش ممکن را انتخاب کنید و در نگهداری و تمیز کردن مرتب آن‌ها کوشا باشید چون هیچ مرد پولداری کفش کثیف و واکس نزده نمی‌پوشند.

آقایان با این کارها پولدار به نظر برسید

کیف دستی

یک مرد شاغل و فعال در اجتماع حتما همیشه چیزهای مهمی همراه خود دارد که برای حمل آن‌ها نیاز به کیف دارد. به همین دلیل کیف‌های چرم و شیک مردانه شما را پولدارتر و موفق‌تر نشان خواهند داد.