یک راه ساده برای راه اندازی کسب کار

اگر از کار تمام وقت هفتگی خود خسته شدهاید و تصمیم دارید کسب و کاری نوپا تاسیس کنید اما از نتایج احتمالی این تصمیم میترسید توصیه میکنم شروع کار را کمی به تعویق بیاندازید. با این وضعیت موفق نخواهید شد! بهترین کار، ادامهی شغل فعلی و فعالیت نیمه وقت بر روی کسب و کار نوپایتان است. برای مدتی محدود و موقت!

دیدگاه و تصویر ذهنی شما نقش بسیار مهمی در آغاز و ادامهی کسب و کارتان بازی میکند. اگر اساس کسب و کارتان را بر پایه‌ی ترس بگذارید شکست خواهید خورد. اما اگر پایهی آن را بر یقین و اعتماد به نفس و سختکوشی بگذارید بدون شک موفق خواهید شد.

اگر کارمندی هستید که مدتی‌‌ست به ترک شغل فعلی و شروع کسب و کاری جدید برای خود فکر میکند و اگر ترس و تردیدِ پس ذهنتان شما را از حرکت باز داشته، این مطلب انگیزهی لازم برای اجرای تصمیمتان را فراهم میکند!

یک توصیه حرفهای:

کارآفرینی که دیدگاهی کارآفرینانه نداشته باشد هرگز موفق نخواهد شد. بدون چنین دیدگاهی موفق نخواهید بود. باید مهارتهایی چون رهبری، مذاکره و برقرار کردن رابطه و شبکهسازی با آدمها را در خودتان ایجاد کنید.

ذهنتان را برای بازی پیش رو آماده کنید و رشد و توسعهی نگرش کارآفرینانه را در خود آغاز نمایید.

"رهبری به عنوان نیست، به نمونه‌ی عمل است

یک پیشنهاد عملی:


اگر با تمام کاسب ها صحبت کنید میگن کل سال یکطرف یک ماه اسفند ماه یک طرف یعنی فروش شب عید میشه همه چیز تا شب عید زمان زیادی نموند من یک پیشنهاد عالی دارم راه اندازی فروش خانگی در شب عید حالا چجوری میگم براتون یک کانال هست مال بچه های بازار در زمینه لوازم آرایشی و عطر و ادکلن
قدم اول: یک کانال داخل تلگرام بزنید
دوم:عکس محصولات را از کانال کف بازار بردارید و داخل کانال خود بزارید با قیمت
سوم:قیمت ها داخل کانال کف بازار را دو برابر کنید و داخل کانال خود بزارید با اینکه دو برابر کنید بازم از مغازه ارزان تر
چهارم: دوستان و اشنا ها را داخل کانال دعوت کنید و تبلیغ کنید
پنجم: بعد از اینکه سفارش گرفتید با ادمین کانال کف بازار تماس بگیرد و بگید جنس را ارسال کند
ششم: برای تبلیغات محصولات می توانید از سایت ها دیوار و شیپور استفاد کنید.و سایت ایران تجارت برای بلند مدت عالیه

هفتم:از وبلاگ برای معرفی محصولات که موتور های جستجو پیدا کنن

هشتم: مهم نیست محصول چی باشه لباس یا لوازم آرایش مهم روش جذب مشتری هست من بخاطر اینکه لوازم آرایشی حاشیه سود عالی داره و مصرفی هست این کار انجام دادم.


ادرس کانال کف بازار: https://t.me/kafebazar95
ادرس سایت کف بازار: http://www.kafe-bazar.com