ابزارهای لازم برای آرایش ابرو
آرایش و زیبایی

چشم‌ها یکی از مهم‌ترین اعضای چهره هستند که زیبایی آن‌ها نقش مهمی در زیبایی چهره دارد ابروها هم به عنوان قاب چشم این زیبایی را بیشتر نمایان می‌کنند بنابراین زیبایی ابرو نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و معمولا کسی که ابروی زیبایی دارد زیبا شمرده می‌شود. همه خانم‌ها به طور طبیعی ابروی زیبا ندارند اما با آرایش درست می‌توان ابروهای کشیده و زیبایی داشت. ابزارهای لازم برای آرایش ابرو را در این مطلب بشناسید.

ژل و ریمل ابرو

اگر موهای ابرو به طرف بالا حالت داشته باشند ابرو پهن‌تر و بالاتر دیده می‌شود و داشتن ابروی بالا و پهن یعنی داشتن چهره جوان‌تر و شاداب‌تر. با استفاده از ژل‌های حالت دهنده می‌توان به ابروها حالت دلخواه را داد اما اگر ابروی شما پر نیست می‌توانید به جای ژل از ریمل ابرو استفاده کنید که با ایجاد فیبرهای مشابه مو ابرو را پرتر نشان می‌دهد. رنگ این ریمل را یک درجه تیره‌تر از رنگ ابروی خود انتخاب کنید.

ابزارهای لازم برای آرایش ابرو

 

پودر و سایه

از پودر و سایه ابرو برای تغییر رنگ موقت ابرو و همچنین پر کردن نقاط خالی استفاده می‌شود که با برس‌های مشابه برس خط چشم زده می‌شود و کمک می‌کند بافت ابرو مات و طبیعی به نظر برسد.

مداد ابرو

از مداد ابرو برای کشیدن خطوط دور و داخل ابرو استفاده می‌شود که این ابزار معمولا برسی در انتهای خود دارد که با کمک آن می‌توان خطوط را محو کرد و طبیعی جلوه داد.

ماژیک ابرو

اگر کار کردن با مداد ابرو برای شما سخت است و می‌خواهید خطوطی با دوام‌تر در ابروی خود بکشید از ماژیک ابرو استفاده کنید که بافت و طرحی طبیعی‌تر و مشابه مو روی ابرو به وجود می‌آورد و نیاز به برس کشیدن ندارد.

ابزارهای لازم برای آرایش ابرو