مدل‌های مو مردانه در سال ۲۰۱۷

اگر می خواهید در سال جدید استایلی متفاوت و نو داشته باشید، بهترین و آسان ترین راه تغییر مدل موهایتان است. جدیدترین مدل‌های مو مردانه در سال ۲۰۱۷ را در این مقاله ببینید.

در سال جدید بلند نگه داشتن موها و کوتاه کردن سانتی‌متری کناره‌های مو بسیار محبوب است. کافی است به آرایشگر‌تان بگویید می‌خواهید گوشه‌ها به علاوه پشت سرتان با قیچی کوتاه و سپس با ماشین تمیز شود.

مدل‌های مو مردانه در سال 2017

بیشتر مردان فکر می‌کنند مدل موی بلند مخصوص خانم‌ها است ولی این یک نظریه غلط محسوب می‌شود. بلکه این مدل مو برای آقایان نیز بسیار جذاب و شیک است. هرچه که جلوتر می‌رویم افراد بیشتری علاقمند به متفاوت دیده شدن، می‌شوند. مدل موی بلند نیز یکی از راه‌های تنوع و متفاوت بودن است.

مدل‌های مو مردانه در سال 2017

امروزه بر خلاف زمان قدیم مردان نیز به اندازه خانم‌ها به سلامت و زیبایی موهایشان اهمیت می‌دهند. هر شخصی موهای نرم، صاف، سالم و خوش حالت را دوست دارد و مخصوص قشر خاصی نیز نیست. پس با استفاده از شامپوها و کرم‌های مخصوص، جذاب‌تر و چشمگیر‌تر به نظر برسید.

اگر جزو آن دسته مردانی هستید که رنگ طبیعی موهای خود را دوست دارید و به دنبال آن هستید که موهایتان را درخشان‌تر و شاداب‌تر نشان دهید و از سفید شدن زودرس آن‌ها جلوگیری کنید نیز حتما ازشامپوهای ویژه استفاده کنید.

هر شخصی متناسب با رنگ پوست، منطقه زندگی و … رنگ موی خاصی نیز دارد. پس به نظر ما و آرایشگرهای بزرگ رنگ کردن مو، اشتباه بزرگی محسوب می‌شود. معمولا رنگ کردن موها توسط ستاره‌های بزرگ انجام می‌شود که هر ماه به دنبال تغییر و جلب کردن نظر مردم هستند. ولی برای مردم عادی حفظ کردن یک سبک و مدل مو بسیار شیک و موقر به نظر می‌رسد.