چه رنگی شما را خوشحال می‌کند؟ رنگ مورد علاقه شما کدام است؟ در مورد اینکه رنگ‌ها بر خلق و خوی ما تاثیر می‌گذارند، هیچ شکی نیست، اما آیا می‌دانید رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می گوید؟ از رنگ اتاق خواب شما تا طیف رنگ لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌تواند نشان دهنده علایق درونی شما باشد. 

اگر رنگ مورد علاقه شما سیاه است
چنین افرادی شخصیتی پیچیده دارند، طوری که نظر بقیه افراد روی سلیقه آن‌ها به سختی تاثیر می‌گذارد. اگر شما
گاهی اوقات لباس کاملا مشکی همراه با یک کفش زنانه قرمز یا نارنجی می‌پوشید، نشان دهنده این است که شما فردی بسیار فعال هستید. یا اگر شما همیشه سر تا پا سیاه می‌پوشید، قطعا شخصیتی پر رمز و رازی دارید. سعی کنید استفاده از مشکی همراه با خاکستری، زغالی، کرم، و یا قرمز برای داشتن یک حس جدید استفاده کنید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

اگر رنگ مورد علاقه شما سبز است
در حال حاضر شانس با شماست، رنگ مورد علاقه شما رنگ سال است. شما به دنبال ایجاد تعادل در زندگی‌تان هستید و سایه‌های مختلف از این رنگ متناسب با تلاش شماست. شما دوستدار موفقیت اطرافیان خود هستید و این مساله نشان دهنده این است که در فعالیت‎ها و موقعیت‌های اجتماعی خوب عمل می‌کنید و دوست دارید چیزهای کوچک و عالی را امتحان کنید، و هرگز در این راه از شور و شوق خود دست بر نمی‌دارید. تعادل بین رنگ‌های سبز مورد استفاده در لباس‌هایتان را می‌توانید با ترکیب رنگ کرم و بژ و صورتی بدست آورید.

 

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

 

اگر رنگ مورد علاقه شما نارنجی است
شاد و خلاق دقیقا دو کلمه‌ای هستند که به راحتی می‌تواند شما را توصیف کند. شما مشکلی با ابراز احساسات خود ندارید. گرمی و احساسات شما، مردم را به شور و اشتیاق می‌آورد. رنگ نارنجی روشن را با طیف رنگ‌های خاکی برای داشتن استایلی وینتاژ ترکیب کنید و یا برای داشتن استایلی متفاوت می‌توانید نارنجی را با آبی کبالتی ست کنید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

 

اگر رنگ مورد علاقه شما صورتی است
سبک شما بسیار شیرین و زنانه است و اغلب آرام بخش است و می‌تواند دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. دوستان و خانواده شما، شما را به عنوان فردی گرم و همدل توصیف می‌کنند. شما، قدرتمند هستید اما نه به معنای زورگو بودن، برای شما قدرتمند بودن به معنای داشتن بیشترین اختیارات نیست. برای داشتن استایلی مد روز و جدید 
صورتی را با آبی یا سبز بپوشید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

اگر رنگ مورد علاقه شما آبی است

شما اعتماد به نفس خوبی دارید و رنگ مورد علاقه شما هم بیانگر آن است. وفاداری برای شما خیلی مهم است، شما همیشه در حال تلاش برای یادگیری هستید و تمایل دارید خود را با آنچه بیشتر به آن علاقه دارید، سرگرم کنید. این رنگ سرد را با سیاه یا خاکستری تیره ست کنید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

اگر رنگ مورد علاقه شما زرد است
کهربایی به طور جدی به شما انرژی زیادی می‌دهد! اگر شما رنگ زرد را وارد زندگی‌تان می‌کنید و لباس‌های زرد رنگ را انتخاب می‌کنید، احتمالا به خود اجازه نمی‌دهید تا انتخاب لباس‌هایتان شما را تحت الشعاع قرار دهد. پیدا کردن دوستان جدید برای شما کار آسانی است، زیرا حضور شما، خوشحالی را به دوستانتان منتقل می‌کند. شما فردی بسیار کمال‌گرا هستید، اما تمایل به ایجاد تعادل در زندگی دارید. سعی کنید رنگ زرد را با نارنجی پررنگ و یا آبی لاجوردی بپوشید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

 

اگر رنگ مورد علاقه شما قرمز است
شما پر انرژی، پرشور، و پر از عشق هستید. دوستان شما همیشه به شما به دید یک مشاوره نگاه می‌کنند، شما به مد لباس بسیار اهمیت می‌دهید و سعی دارید آخرین ترندها را بدانید.
این رنگ به تنهایی قدرت زیادی دارد. این رنگ لباس را با آبی آسمانی یا بنفش روشن (یکی دیگر از رنگ‌های قدرتمند) بپوشید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟

 

اگر رنگ مورد علاقه شما بنفش است
شما فردی مهربان و آرام هستید، و خلاقیت بالایی در انتخاب لباس دارید. گاهی اوقات تخیل شما خوب کار می‌کند، اما درک و بصیرت، شما را به مسیر درست هدایت می‌کند. اعتماد به نفس و راحتی، از احساساتی است که کیفیت رابطه شما را با  دوستانتان بهبود می‌بخشد.
بنفش را با خردلی یا نارنجی ملایم بپوشید.

رنگ مورد علاقه‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟