اسپری شی نمایش بزرگتر

اسپری شی

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

55,000 ریال بدون مالیات.

حداقل تعداد سفارش خرید برای این محصول 12

اطلاعات بیشتر

اسپری شی

برای خانم‌هایی که معمولاً دوست دارند شخصیت جذاب و رازآلودشان حفظ شود، هیچ‌چیز جای اسپری «سیکرت» (Secret) را نمی‌گیرد. این اسپری محصولی از برند ترکیه‌ای «شی» (She) است. اسپری شی ایز سیکرت با بوی شیرینش، برای مصارف روزانه‌ی خانم‌ها بسیار مناسب به نظر می‌آید. نکته‌ی اصلی درباره‌ی این اسپری، قابلیت استفاده‌ی آن در تمامی فصول سال است. وقتی به بطری سیکرت اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز سیکرت» (Is Secret) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر آبی نوشته شده است. بطری به رنگ بنفش بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای مرموز و عمیق این اسپری است. در بطری به رنگ سفید و بی‌رنگ بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد. وقتی Secret را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، به‌سرعت بوی گل‌ها و میوه‌های مختلف را احساس خواهید کرد. این ترکیب شیرین، شادی و نشاط را در شما به شکل عجیبی بالا برده و توجه اطرافیان را به‌سوی شما جلب می‌کند.
اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Secret با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Secret بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

برای روزهای داغ تابستان می‌توانید از یک اسپری خنک با بوی گل و میوه‌های تازه استفاده کنید. یکی از این اسپری‌ها «کول» (Cool) نام دارد. دئودورانت ۱۵۰ میلی‌لیتری She Is Cool محصولی از برند ترکیه‌ای و نام‌آشنای «شی» (She) است. اسپری شی ایز کول با بوی خنکش، برای مصارف روزانه‌ی خانم‌ها بسیار مناسب به نظر می‌آید. نکته‌ی اصلی درباره‌ی این اسپری، قابلیت استفاده‌ی آن در تمامی فصول سال به‌خصوص تابستان است. وقتی به بطری Cool 150 میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز کول» (Is Cool) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر سبز نوشته شده است. بطری به رنگ آبی بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای خنک و دریایی این اسپری است. در بطری به رنگ آبی روشن بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد.
وقتی کول را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، بوی میوه را احساس خواهید کرد. این مخلوط میوه‌ای، با خنکی و شیرینی زیادی که دارد، تمرکز و آرامشی عجیب را در ذهن شما ایجاد می‌کند. وقتی مدتی از این حالت گذشت، نت‌های میانی با وجود انواع گل‌ها، جای نت‌های قبلی را می‌گیرند. بوی شیرین گل، انرژی‌های مثبت را به‌سوی شما هدایت خواهد کرد. حس هماهنگی و امنیت درونی، از دیگر آثار استشمام بوی گل‌ها است. پس از گذشت مدتی طولانی، اگر محل اسپری را عمیق بو کنید، متوجه جانشینی بوی مشک و میوه‌های سبز به‌جای نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های پایانی، علاوه بر حفظ اثر نت‌های قبلی، با توجه به وجود مشک، حس اعتمادبه‌نفس شما را هم تقویت می‌کنند.
اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Cool با بوی شیرینش، برای تمامی فصول به‌ویژه تابستان قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Cool بسیار منطقی به نظر می‌رسد

خانم‌های شاد و باروحیه معمولاً از عطرها و اسپری‌هایی استفاده می‌کنند که شخصیت پرانرژی‌شان را برجسته‌تر کند. این نوع اسپری‌ها معمولاً تم شیرینی داشته و آمیخته با گل و میوه هستند. اسپری «شی» (She) مدل «هَپی» (Happy)، یکی از همین نوع دئودورانت‌ها است. اسپری شی ایز هپی با بوی شیرینش، برای مصارف روزانه‌ی خانم‌ها بسیار مناسب به نظر می‌آید. ویژگی مهم این اسپری، قابلیت استفاده‌ی آن در تمامی فصول سال است. وقتی به بطری Happy 150 میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز هپی» (Is Happy) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر زرد نوشته شده است. بطری به رنگ نارنجی بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای شیرین و شاد این اسپری است. در بطری به رنگ نارنجی روشن بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی ایجاد کرده است.
به‌محض اسپری کردن Happy روی پوست و محل نبض یا لباستان، بوی هلو، گلابی، نارنگی و گل صدتومانی را احساس خواهید کرد. این مخلوط میوه‌ای، با خنکی و شیرینی زیادی که دارد، تمرکز و آرامشی عجیب را در ذهن شما ایجاد می‌کند. با سپری شدن زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های میانی از ترکیب گل یاسمین و زنبق وحشی تشکیل شده است. بوی جادو کننده‌ی زنبق، به شما شجاعت و قدرت ریسک کردن را می‌دهد. وقتی مدت زیادی از این حالت گذشت، بوی وانیل و مشک، به‌عنوان نت‌های پایانی جای نت‌های میانی را می‌گیرد. این ترکیب دوگانه، علاوه بر بالا بردن اعتمادبه‌نفس، شادی و هیجان ویژه‌ای را هم به شما می‌بخشد.
اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Happy با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Happy بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

اگر شما هم جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که عطرهای گلی و چوبی که با رایحه‌ی مشک آمیخته‌شده‌اند را می‌پسندند، می‌توانید با هزینه‌ای کمتر و با خرید اسپری «شی» (She) مدل «فان» (Fun) به هدف خودتان برسید. این دئودورانت ۱۵۰ میلی‌لیتری محصول کشور ترکیه است. اسپری شی ایز فان با بوی شیرینش، برای مصارف روزانه‌ی خانم‌ها بسیار مناسب به نظر می‌آید. نکته‌ی اصلی درباره‌ی این اسپری، قابلیت استفاده‌ی آن در تمامی فصول سال است. وقتی به بطری Fun 150 میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز فان» (Is Fun) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر نارنجی نوشته شده است. بطری به رنگ قرمز بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای شیرین این اسپری است. در بطری به رنگ صورتی بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد. به‌محض اسپری کردن Fun روی پوست و محل نبض یا لباستان، بوی انواع میوه‌های تازه را احساس خواهید کرد. این مخلوط میوه‌ای، با خنکی و شیرینی زیادی که دارد، تمرکز و آرامشی عجیب را در ذهن شما ایجاد می‌کند. با گذشت زمان، نت‌ میانی با وجود گل فریزیا، جای نت‌های قبلی را می‌گیرد. بوی شیرین گل فریزیا، هیجان نهفته در روح شما را بیدار می‌کند. پس از گذشت مدتی طولانی، اگر محل اسپری را با دقت بو کنید، متوجه جایگزینی بوی چوب صندل و مشک به‌جای نت‌های میانی خواهید شد. بوی چوب صندل، به دلیل شیرینی ملایمی که دارد، باعث رفع استرس و اضطراب شده و تعادل عمیقی میان روح و جسمتان برقرار می‌کند. با توجه به وجود مشک، حس اعتمادبه‌نفس شما با استشمام بوی آن تقویت می‌شود.
اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Fun با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Fun بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

یکی از راه‌هایی که در طول روز و طی فعالیت‌های زیاد، شما را سرحال کرده و باعث ایجاد انرژی در شما می‌شود، استفاده از یک اسپری (دئودورانت) گرم شیرین است. یکی از بهترین اسپری‌های موجود در این دسته‌بندی، محصولی از برند ترکیه‌ای «شی» (She) است. این اسپری «ایز کریزی» (Is Crazy) نام دارد. وقتی به بطری این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز کریزی» (Is Crazy) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر بنفش نوشته شده است. بطری به رنگ زرد بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای پرانرژی این اسپری است. در بطری به رنگ زرد بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد. وقتی Crazy را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، انرژی‌های مثبت و هیجان به استقبال شما می‌آیند. بوی این اسپری همان‌طور که از نامش پیداست، به شکل دیوانه‌واری هیجان‌انگیز است. بوی این اسپری، مخلوطی است از گل‌ها و میوه‌های مختلف. این نت‌ها شادی و نشاط زیادی به شما می‌بخشند. اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Crazy با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Crazy بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

یکی از اسپری‌های زنانه‌ای که بوی شیرین و نشاط‌آوری دارد، «Is Pretty» نام دارد. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصارف روزانه‌ی خانم‌ها، یکی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌آید. این اسپری خوشبو، محصولی از برند ترکیه‌ای «شی» (She) است. وقتی به بطری این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز پریتی» (Is Pretty) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر آبی نوشته شده است. بطری به رنگ صورتی بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای شاد این اسپری است. در بطری به رنگ سفید و بی‌رنگ بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد. وقتی Pretty را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، بوی به‌سرعت بوی گریپ‌فروت، نارنگی و میوه‌های قرمز را احساس خواهید کرد. این ترکیب طبیعی علاوه بر ایجاد طراوت و شادی در شما، با شیرینی‌اش انرژی خوبی را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی نت‌های میانی با وجود گل فریزیا و رز، جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها، انرژی‌های مثبت را به‌سوی شما روانه کرده و باعث ایجاد احساس امنیت درونی در شما می‌شود. این مخلوط سرشار از گل، همچنین به شما کمک می‌کند که از پرخاشگری هم دور شوید. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با وجود وانیل، عنبر و دانه‌ی تونکا، جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. این نت‌‎ها با بوی گرم و شیرینشان، هیجان و شادی را در شما بیشتر می‌کنند.
اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Pretty با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Pretty بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

برای داشتن روحیه‌ی قوی در طی روز، می‌توانید از اسپری (دئودورانت) استفاده کنید. یکی از اسپری‌هایی که بوی شیرینی هم دارد، محصولی از برند ترکیه‌ای «شی» (She) است. اگر به بطری این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری نگاه کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز لاو» (Is Love) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر بنفش نوشته شده است. بطری به رنگ قرمز بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای شاد این اسپری است. در بطری به رنگ قرمز بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد. وقتی Love را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، خیلی سریع بوی میوه‌های قرمز را استشمام خواهید کرد. این نت‌ها شادی و نشاط زیادی به شما می‌بخشند. پس از مدتی بوی نت‌های درختی را احساس می‌کنید. سپس این نت‌ها جای خود را به بوی مشک و بادام‌سوخته می‌دهند. اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Love با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Love بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

بوی وانیل و مرکبات، برای خیلی از خانم‌ها یادآور خاطراتی شیرین است. این نت‌های بویایی باعث ایجاد شورونشاط زیادی می‌شود. حالا اگر این حالت را با هزینه‌ای کم ولی با همان کیفیت بگیرید، چه احساسی خواهی داشت؟ یکی از اسپری‌هایی که این بو را برای شما ایجاد می‌کند|، محصولی از برند ترکیه‌ای «شی» (She) است. این دئودورانت ۱۵۰ میلی‌لیتری «سوییت» (Sweet) نام دارد. اسپری شی ایز سوییت با بوی شیرینش، برای مصارف روزانه‌ی خانم‌ها بسیار مناسب به نظر می‌آید. نکته‌ی اصلی درباره‌ی این اسپری، قابلیت استفاده‌ی آن در تمامی فصول سال است. وقتی به بطری سوییت ۱۵۰ میلی‌لیتری نگاه می‌کنید، نام She را که با رنگ سفید روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید. زیر نام She عبارت «ایز سوییت» (Is Sweet) را مشاهده می‌کنید. این عبارت در یک کادر قرمز نوشته شده است. بطری به رنگ سبز بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای شیرین و مرکباتی این اسپری است. در بطری به رنگ سبز روشن بوده و با رنگ بدنه‌ی آن هارمونی خوبی دارد. وقتی Sweet را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، به‌سرعت بوی مرکبات، میوه، وانیل و مشک را احساس خواهید کرد. این ترکیب شیرین، شادی و نشاط را در شما به شکل عجیبی بالا برده و توجه اطرافیان را به‌سوی شما جلب می‌کند. اعتمادبه‌نفسی که از بوی مشک می‌گیرید، اراده‌ی شما را برای ریسک کردن محکم‌تر می‌نماید.
اسپری زنانه‌ی شی مدل Is Sweet با بوی شیرینش، برای تمامی فصول قابل‌استفاده است. این اسپری ۱۵۰ میلی‌لیتری برای مصرف روزانه‌ی شما تا مدت زیادی پاسخگو بوده و نیازی به خرید اسپری جدید نخواهید داشت. با توجه به بوی خوب، حجم مناسب و قیمت نه‌چندان بالا، خرید اسپری She Is Sweet بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

تلفن  مشاوره و خرید:09123356761
اطلاع از تخفیف ها در کانال

تذکر مهم:محصول یافت نشده داخل کانال موجود می باشد .