کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می‌کند؟

وقتی صحبت از لباس مجلسی می شود همه خانم ها به دنبال زیباترین لباس ممکن هستند تا در یک شب به یاد ماندنی بدرخشند. لباس هایی پر زرق و برق با رنگ های متنوع که انتخاب را برای همه سخت می کند. اما تاکنون فکر کرده اید کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟ کارشناسان مد با مطالعاتی دریافته اند که لباس های خاصی جذابیت افراد را بیشتر می کنند پس اگر به دنبال زیباتر و جذاب تر شدن در مهمانی ها هستید این لباس ها را بپوشید.

کفش پاشنه بلند

هر کسی با قد بلند زیباتر و جذاب تر می شود اما کارکرد کفش پاشنه بلند تنها بلند تر شدن نیست بلکه این کفش ها تغییرات جالبی در اندام شما به وجود می آورند که باعث جذاب تر و باریک تر شدن اندام شما خواهد شد.

لباس قرمز

قرمز یکی از رنگ هایی است باعث می شود توجه همه به شما جلب شود و جذابیت شما را به شدت افزایش می دهد. پس برای درخشیدن در مهمانی حتما قرمز بپوشید.

لباس مشکی

اگر دوست دارید در مهمانی زیبا و جذاب شوید اما علاقه ای به خودنمایی ندارید مشکی رنگ شما است. یک لباس مجلسی مشکی برای نمایش دادن جلوه ای مرموز و جذاب از شخصیت شما است.

پیراهن یا تاپ بدون آستین

لباس مجلسی دکلته یا بدون آستین جذابیت و زیبایی شما را چندین برابر خواهد کرد به خصوص اگر بازوهای زیبایی دارید. اما اگر بازوهای شما چاق است بهتر است لباس مجلسی آستین دار بپوشید.

کانال مدوفشن