با آمدن زمستان و سرد شدن هوا هیچ چیز به اندازه لباس‌های گرم زمستانی برای آقایان ضرورت ندارد. در میان مدل‌های متنوعی که برای لباس‌های گرم مثل کت و پالتو و کاپشن وجود دارد انتخاب کردن همیشه دشوار است. معیار انتخاب در این میان باید ابتدا کاربرد و گرم کردن و سپس تیپ و استایل باشد. اما بهترین لباس‌های زمستانی مردانه کدامند؟ این مطلب را بخوانید تا انتخاب صحیحی داشته باشید.

کاپشن کلاه دار

کاپشن‌های کلاه‌دار مردانه یکی از مدل‌های کلاسیک لباس‌های زمستانی مردانه هستند. این لباس که از دهه ۱۹۶۰ میلادی در بریتانیا معرفی شد برای آقایان با استایل راحتی انتخاب مناسبی است و به آسانی می‌توان آن را با یک شلوار جین و لباس‌های معمول دیگر پوشید. کاپشن کلاه‌دار تطبیق پذیری بالایی با بیشتر لباس‌های مردانه از جمله کت و شلوار و لباس‌های رسمی نیز دارد.

بهترین لباس‌های زمستانی مردانه

اورکت مردانه

این لباس زمستانی در دو نوع ساده و یقه دوبل موجود است و هر مدلی کاربرد خاص خود را دارد. مدل ساده از بهترین مدل‌های لباس زمستانی مردانه است و حالتی شیک و رسمی دارد و شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهد. اما اگر قد بلند و کشیده‌ای دارید مدل‌های یقه دوبل مناسب شما هستند. این اورکت‌ها را در رنگ‌های مختلف می‎توان تهیه کرد و به راحتی با لباس‌های رسمی دیگر مثل کت و شلوار هماهنگ می‎شوند.

بهترین لباس‌های زمستانی مردانه

بهترین لباس‌های زمستانی مردانه

کاپشن و جلیقه کوتاه بادی

اگر استایل شما ورزشی و راحتی است و هنوز به سنین میان سالی نرسیده‌اید و هر هفته به اسکی و کوهنوردی می‌روید این کاپشن‌ها و جلیقه‌ها انتخاب مناسبی برای شما هستند. این کاپشن‌ها بسیار گرم و مناسب روز‌های برفی و سرد هستند و تنوع رنگی بالایی نیز برای آقایان اهل مد دارند. جلیقه‌های بادی نیز اگرچه تصور می‌شد مدتی است که از مد افتاده‌اند اما دوباره به دنیای مد بازگشته‌اند و انتخاب مناسبی برای آقایان جوان و فعال هستند.

بهترین لباس‌های زمستانی مردانه