آیا شما به آقایان خوش تیپ حسادت می‌کنید و نمی‌دانید آن‌ها چطور جذاب شده‌اند؟ آیا قصد دارید تیپ خود را بهتر کنید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید، این کار راز خاص و پیچیده‌ای ندارد و فقط به رعایت چند نکته کلیدی نیاز دارد. این نکته ساده اما پر اهمیت می‌توانند هر کسی را خوش تیپ‌تر و جذاب‌تر کنند. ۵ نکته برای خوش تیپ شدن آقایان را در این مطلب بخوانید.

5 نکته برای خوش تیپ شدن آقایان

۱- توجه به اندازه بودن لباس‌ها

اگرچه این نکته ساده و تکراری به نظر می‌رسد اما یکی از معمول‌ترین اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن اندازه نبودن لباس‌هایشان است. لباس مردانه باید فیت باشد و بسته به مدل آن فرم اندام شما را دنبال کند. طول شلوار، طول کت، طول آستین‌ها و تنگی و گشادی قسمت‌های مختلف را همیشه در انتخاب لباس بررسی کنید.

۲- توجه به اهمیت کفش‌ها

کفش‌ها حیاتی‌ترین بخش استایل شما هستند، معلوم نیست چرا ولی خانم‌ها به این بخش بیش از لباس‌های دیگر توجه می‌کنند و باید کفشی داشته باشید که زیبا و شیک و متناسب با لباس‌ها و البته تمیز باشد.

۳- داشتن الگوی مناسب

هر کسی نیاز به یک نمونه و الگو برای تقلید کردن دارد. البته منظور ما تقلید صرف نیست بلکه شما باید استایل شخصی خود را داشته باشید اما کمک گرفتن از تصاویر استایل چهره‌های شاخص می‌تواند استایل شما را بهبود ببخشد.

۴- رعایت اصل سادگی

وقتی در انتخاب لباس‌ها شک دارید و یا زمان کافی برای فکر کردن ندارید ساده باشید، ساده‌ترین لباس‌ها را انتخاب کنید و با هم ترکیب کنید. مطمئن باشید نتیجه قابل قبولی خواهید گرفت.

۵- توجه به تناسب اندام

هرچقدر هم که خوش لباس باشید اگر اندام متناسب نداشته باشید به نظر کسی جذاب نخواهید بود. پس حتما رژیم غذایی مناسب و ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید.