با شروع زمستان پوشیدن لباس‌های گرم و زمستانی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند اما این لباس‌های حجیم و روی هم پوشیدن آن‌ها امکان بد تیپ شدن را افزایش می‌دهند. سرد شدن هوا و کوتاه شدن روزها به اندازه کافی افسرده کننده هست پس با بد لباس پوشیدن شرایط را بدتر نکنید. شاید به نظر خیلی‌ها خوش تیپ شدن و رسمی پوشیدن فقط در فصل‌های معتدل امکان پذیر است اما کارشناسان مد نظر دیگری دارند. در ادامه مقاله به اصول انتخاب لباس مردانه در زمستان اشاره خواهیم کرد.

برخلاف تصور عموم زمستان یکی از بهترین فرصت‌ها برای ساختن تیپ‌های شیک است. در این مطلب چند روش را برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم کرد که شامل تیپ‌های رسمی و نیمه رسمی است.

بلوز یقه اسکی زیر کت

یکی از روش‌های ساده برای پوشیدن لباس رسمی در زمستان و گرم ماندن در آن استفاده از بلوز یقه اسکی در کنار کت و شلوار است که ترکیبی جالب و شیک ایجاد می‌کند و می‌توان روی آن از اورکت نیز استفاده کرد.

اصول انتخاب لباس مردانه در زمستان

پلیور یقه هفت و پالتو

یک ترکیب شیک دیگر که کاملا رسمی محسوب می‌شود و به اندازه کافی گرم نیز هست استفاده از پلیور یقه هفت زیر کت و شلوار و روی پیراهن است که می‌تواند با یک پالتو یا نیم پالتو روی آن کامل‌تر گردد.

اصول انتخاب لباس مردانه در زمستان

بلوز یقه اسکی و نیم پالتو

این ترکیب لباس یک ترکیب خوب و گرم نیمه رسمی است که می‌تواند با شلوار پارچه‌ای و کفش رسمی و یا شلوار جین و کفش راحتی همراه شود.

اصول انتخاب لباس مردانه در زمستان

پالتو و شلوار جین

اگر به دنبال یک استایل نیمه رسمی هستید از پیراهن دکمه‌دار سفید در کنار پالتو و شلوار جین تیره استفاده کنید. این ترکیب می‌تواند با پوتین کامل‌تر شود  و شما را برای روزهای سرد آماده کند.

اصول انتخاب لباس مردانه در زمستان