چگونه با اعتماد به نفس زیاد، طرح‌های مختلف را با هم ترکیب کنیم؟ استفاده از طرح‌های گوناگون در استایل مردانه، باعث ایجاد تفاوت بین شما و دیگران می‌شود و محبوبیت بسیاری نیز دارد. اما باید دقت کنید که در ترکیب کردن الگو‌ها کمی زیرکی و سلیقه به خرج دهید. سه قانون طلایی برای ترکیب کردن الگوهای لباس را در این مقاله شرح خواهیم داد.

سه قانون طلایی برای ترکیب کردن الگوهای لباس

اکنون ما برای کمک به شما چند پیشنهاد داریم:

ابتدا نوع الگوها را معرفی می‌کنیم که عبارتند از: راه راه، نقطه‌ای، چهارخانه و …

  • انتخاب دو خانواده مختلف از الگوهای لباس بسیار هوشمندانه است. این انتخاب برای کسانی مناسب است که ریسک‌پذیر نیستند و ترجیح می‌دهند لباسی معمولی به تن کنند. اما اگر جزو این دسته افراد نیستید، حتی می‌توانید از ۳ طرح مختلف نیز برای ست لباستان استفاده کنید. برای بیشتر مردم سوال است که آیا می‌توان با یک طرح نیز استایلی جذاب ساخت؟ پاسخ بله. اما اگر انتخاب‌هایی جدید و جالب دارید.
  • زمانی که می‌خواهید الگو‌ها را با هم ترکیب کنید، توجه به اندازه طرح‌ها بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که سایز طرح‌ها با هم متفاوت است. زیرا باعث دو چندان شدن جذابیت آن‌ها می‌شود. این کار با نگاهی ظریف و زیبا ممکن است.
  • هر چه در انتخاب‌های خود جسورتر باشید، استایل جذاب‌تر و ماهرانه‌تری خواهید داشت. باید توجه کنید یکی از الگوها در مرکز توجه قرار بگیرد، لباس لایه رو و اصلی شما بهترین گزینه است و بهتر است الگوهای دیگر کامل کننده آن باشند.

 

در آخر به یاد داشته باشید که این‌ موارد صرفا پیشنهاد هستند و فقط با توجه به این نکات نمی‌توانید استایلی شیک و جذاب داشته باشید. بلکه همیشه گوش دادن به احساس درونی‌مان بهتر است.