شلوار مشکی زنانه پرکاربردترین و شاید مهم‌ترین شلواری است که هر خانمی به آن نیاز دارد. برخلاف آن چه تصور می‌شود این شلوارها تنها یک مدل نیستند و مدل‌های مختلف و متنوعی از آن‌ها را می‌توان مشاهده کرد که هرکدام برای افراد خاصی طراحی شده‌اند پس بسته به نوع اندام هر کسی یک مدل مناسب شلوار مشکی برای وی وجود دارد. شلوار مشکی مناسب برای اندام شما کدام است؟

برای خانم‌های قد بلند

خانم‌های قد بلند می‌توانند از بیشتر مدل‌های شلوار مشکی استفاده کنند حتی مدل‌هایی که طرح و جزئیات در آن‌ها وجود دارد اما بهترین مدل برای آن‌ها شلوار دمپاگشاد مشکی است.

شلوار مشکی مناسب برای اندام شما

برای خانم‌های قد کوتاه

شلوارهایی با برش و تکه دوزی عمودی که پاها را کشیده‌تر نشان دهد برای خانم‌های قد کوتاه انتخاب خوبی است. البته مدل‌هایی که کمی از مچ بالاتر هستند نیز می‌توانند برای خانم‌های قدکوتاه مناسب باشند.

برای خانم‌هایی که پایین تنه چاقی دارند

شلواری که از کمر به پایین راسته باشد و با عریض‌ترین قسمت ران هم اندازه باشد می‌تواند اندام چنین افرادی را متعادل‌تر کند.

شلوار مشکی مناسب برای اندام شما

برای خانم‌های چاق ولی خوش اندام

اگر چاق هستید ول خط کمر مشخصی دارید می‌توانید از شلوار گشاد استفاده کنید تا پاها را لاغرتر نشان دهید.

شلوار مشکی مناسب برای اندام شما

برای خانم‌های لاغر که شکم دارند

یک شلوار راسته که خط کمر آن دقیقا روی وسط شکم قرار بگیرد می‌تواند به این افراد کمک کند تا چاقی شکم خود را تا حد زیادی پنهان کنند.

شلوار مشکی مناسب برای اندام شما

برای خانم‌های چاق که شکم بزرگی دارند

اگر چاقی شما از نوع سیبی شکل است و می‌خواهید شکم خود را مخفی کنید شلواری نسبتا کشی که در قسمت‌های پایین‌تر پا کاملا اندازه باشد اما در قسمت کمر تا اندازه‌ای آزاد باشد می‌تواند چاقی شکم را به بهترین شکل پنهان کند.

شلوار مشکی مناسب برای اندام شما

 

مطالب مرتبط: